Pielęgnacja twarzy

Mezoterapia PINK GLOW- przywróć skórze blask

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, w którym metodą iniekcji podaje się odpowiednio dobrany preparat bezpośrednio do skóry, jego przewagą nad innymi zabiegami jest podawanie składników aktywnych bezpośrednio w miejsce ich działania tj. do skóry z pominięciem bariery jaką dla tradycyjnych manualnych metod stanowi naskórek. Przed zabiegiem skóra jest miejscowo znieczulana kremem. Sam zabieg trwa ok 30 minut.

Do mezoterapii igłowej używane są specjalnie skomponowane, bądź gotowe koktajle, w zależności od problemu jaki chcemy wyeliminować i efektu jaki chcemy osiągnąć.

PINK GLOW, to koktajl wykorzystywany do mezoterapii, który zawiera aż 55 składników aktywnych w tym : 2 antyoksydanty, 6 minerałów,  23aminokwasy,  13 witamin, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych oraz kwas hialuronowy

Jego bogaty skład sprawia, że możemy zadbać o skórę wielowymiarowo.

Dzięki zwartości antyoksydantów PINK GLOW  pozwala na pozbycie się przebarwień, rozjaśnienie skóry. Działa też delikatnie przeciwzapalnie zmniejszając rumień i zaczerwienienie, uspokaja skórę.

PINK GLOW świetnie sprawdzi się w niwelowaniu plam starczych oraz melazmy, gdyż reguluje proces melanogenezy,  m in. hamuje syntezę melaniny. Skóra jest rozświetlona i promienna.

Stosowanie PINK GLOW ma wpływ na nawilżenie i wspomaga utrzymanie wody w głębszych warstwach skóry. PINK GLOW to także profilaktyka antystarzeniowa, niweluje działanie wolnych rodników, uelastycznia skórę, zwiększa jej gęstość i napięcie, stymuluje procesy naprawcze w skórze.

Koktajl PINK GLOW polecany jest szczególnie dla osób, które borykają się z przebawieniami, a ich skóra jest szara, zmęczonych, pozbawiona blasku. W SKIN CARE nasi specjaliści dobiorą odpowiedni do stanu skóry i oczekiwanego efektu protokół zabiegowy. 

Przeciwskazania do zabiegu PINK GLOW nie różnią się od klasycznych przeciwskazań do mezoterapii z wykorzystaniem innych preparatów. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą się pojawić grudki i drobne zasinienia, które ustępują w ciągu kilku dni.