Pielęgnacja twarzy

Mezoterapia igłowa skóry twarzy

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki mezoterapii skóry twarzy można nie tylko nadać jej młodszy wygląd, ale również pozbyć się wielu niedoskonałości oraz uzyskać efekt anti-aging.

Mezoterapia igłowa Poznań – wszechstronny zabieg medycyny estetycznej
Z mezoterapii igłowej można skorzystać obecnie w praktycznie każdym gabinecie medycyny estetycznej. Jest on dostępny także w naszej klinice Skin Care Clinic w Poznaniu.

Zabieg polega na nakłuwaniu skóry i wprowadzaniu do jej głębszych warstw odpowiednich składników aktywnych, które mają na celu biorewitalizację skóry od wnętrza, czyli tam, gdzie nie docierają zwykłe kosmetyki pielęgnacyjne.

Działanie jest dwukierunkowe – doskonałe rezultaty oferują zarówno stosowane koktajle substancji aktywnych, jak również same nakłucia, które aktywują skórę do odnowy.

Jakie efekty oferuje mezoterapia igłowa twarzy?
Współcześnie mezoterapia igłowa jest zabiegiem stosowanym głównie na twarz. Jakie rezultaty można z nią uzyskać?

Wśród głównych efektów zabiegów mezoterapii igłowej skóry twarzy znajdują się:

• poprawa nawilżenia skóry
• zwiększenie poziomu napięcia i elastyczności naskórka
• zredukowanie głębszych i płytszych zmarszczek
• zmniejszenie widoczności przebarwień, także przebarwień posłonecznych
• wygładzenie blizn na skórze
• ogólna poprawa kondycji skóry
• działanie anti-aging – przeciwstarzeniowe

Profesjonalna mezoterapia igłowa twarzy Poznań – zapraszamy do skorzystania z zabiegu w naszej klinice Skin Care Clinic!

Jak przebiega zabieg mezoterapii igłowej skóry twarzy?
Zabieg jest prowadzony z wykorzystaniem strzykawki i igły albo z użyciem specjalnych pistoletów przeznaczonych do mezoterapii. Stosowane są jednorazowe, sterylne igły, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa zabiegu.

Podczas zabiegu specjalista ostrzykuje określony obszar skóry na daną głębokość, wprowadzając w nią wybrane wcześniej preparaty.

Mezoterapia igłowa twarzy jest zabiegiem o niskiej bolesności. Dla zmniejszenia dolegliwości stosowane są także kremy znieczulające.

Skuteczna mezoterapia igłowa twarzy Poznań – zachęcamy do umówienia się na zabieg w naszej klinice Skin Care Clinic w Poznaniu!

Zarezerwuj wizytę !

rezerwuj wizytę