Mikrodermabrazja Poznań

Mikrodermabrazja – dogłębne oczyszczanie skóry.

Mikrodermabrazja to jeden z popularnych zabiegów kosmetycznych, który potrafi dogłębnie oczyścić skórę i nadać jej jeszcze piękniejszy wygląd już po pierwszej procedurze. Na czym polega mikrodermabrazja? Kiedy warto się na nią zdecydować? Sprawdź teraz!

Są takie niedoskonałości skórne, z którymi nawet najlepsze kosmetyki złuszczające mogą sobie nie poradzić. W takim przypadku warto zdecydować się na skorzystanie ze specjalistycznego zabiegu oczyszczającego – mikrodermabrazji.

Gdy potrzebna jest mikrodermabrazja Poznań jest miastem, w którym jest ona dostępna w wielu gabinetach. Aby efekty były perfekcyjne, warto zdecydować się na zabieg wykonany przez eksperta w tej dziedzinie.

Skin Care Clinic – mikrodermabrazja Poznań – zachęcamy do skorzystania z oferty w naszej klinice!

Czym jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja to zabieg mechanicznego złuszczania naskórka, czyli peelingu, który polega na usunięciu i oczyszczeniu wierzchnich warstw naskórka. Dodatkowo, zabieg tego typu powoduje dogłębną regenerację skóry, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny.

W porównaniu z domowym peelingiem mikrodermabrazja jest znacznie mocniejsza, dlatego też uzyskane z nią rezultaty mogą być wtedy jeszcze lepsze.

Rodzaje mikrodermabrazji

Mikrodermabrazję można podzielić na trzy główne kategorie, a mianowicie są to:

 • mikrodermabrazja diamentowa
 • mikrodermabrazja korundowa
 • mikrodermabrazja tlenowa – oxybrazja

Każdy z powyższych zabiegów różni się swoim przebiegiem, a także intensywnością złuszczania, dlatego też można dopasować go indywidualnie do typu cery.

Skin Care Clinic – mikrodermabrazja Poznań – u nas skorzystasz z różnych rodzajów mikrodermabrazji!

Kiedy warto skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji?

Zabieg mikrodermabrazji pozwala na uzyskanie doskonałych efektów widocznych już po pierwszej wizycie w gabinecie. Kiedy warto się na niego zdecydować?

Wskazania do mikrodermabrazji:

 • skóra zszarzała
 • zwiotczenia, utrata objętości skóry
 • zmarszczki mimiczne i starcze
 • blizny, także blizny potrądzikowe
 • zaskórniki
 • krostki
 • rozszerzone pory
 • łojotok – nadmierna produkcja sebum

Dodatkowo, mikrodermabrazja może być także prowadzona na skórze ciała – jest polecana przede wszystkim na rozstępy oraz cellulit.

Mikrodermabrazja diamentowa Poznań – skuteczne i delikatne oczyszczanie skóry

Jeżeli oczyszczanie skóry ma być jednocześnie skuteczne, a przy tym delikatne, bardzo dobrym wyborem będzie mikrodermabrazja diamentowa Poznań oraz nasza klinika Skin Care Clinic to sprawdzony wybór.

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry z użyciem specjalnej głowicy wykończonej drobno zmielonymi diamentami. Diament, jako najtwardszy minerał znany człowiekowi, zapewnia wysoce skuteczne złuszczanie naskórka. Urządzenie używane podczas zabiegu jednocześnie zasysa powstający wtedy pył, dlatego też metoda ta jest również bardzo czysta i bezpieczna.

Gdy chcesz przekonać się, jakie efekty daje mikrodermabrazja Poznań i nasza klinika to bardzo dobry wybór – tutaj Twoja skóra będzie pod najlepszą opieką.

Skin Care Clinic – mikrodermabrazja Poznań – zapisz się już teraz na wizytę w naszej klinice!