mezoterapia oczy poznań
Mezoterapia oczu

Mezoterapia oczu

Oczy to bardzo wrażliwy i newralgiczny obszar twarzy. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, delikatna i skłonna do szybszego przesuszania się – z pewnością wymaga specjalnego traktowania. W Skin Care zadbamy o Twoje oczy w najlepszy sposób.

Mezoterapia okolicy oka pozwoli zachować skórę w dobrej kondycji i zapewni jej rewitalizację już po jednym zabiegu, którego celem jest dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry.

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu mezoterpii okolicy oka są m. in cienie pod oczami, ścince, a także zmarszczki mimiczne (kurze łapki).

Zabieg mezoterapii okolicy oka trwa kilkanaście minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym aby zminimalizować uczucie dyskomfortu. Jest wykonywany za pomocą cieniutkiej igły lub z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań jakim jest igła Nanosoft dająca możliwość kilku iniekcji jednocześnie oraz gwarantująca, jak najbardziej precyzyjne wkłucia na określona głębokość.

W Skin Care Clinic wykorzystujemy wysokiej klasy koktajle, oparte głównie na nieusieciowanym kwasie hialuronowym odpowiadającym za nawilżenie skóry, poprawę jej elastyczności i gęstości oraz pozostałych składnikach aktywnych (witaminy, minerały aminokwasy) dobranych odpowiednio do konkretnego przypadku, stanu skóry i efektu jaki chcemy osiągnąć.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, mogą być widoczne ślady po ukłuciach oraz depozyty (pęcherzyki) podanego preparatu – objawy te ustępują najczęściej w ciągu 72h.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii okolicy oka nie różnią się zasadniczo od przeciwskazań do zabiegu mezoterapii igłowej reszty twarzy. Zalicza się do nich m.in. alergie, cukrzyce, stany zapalne skóry, opryszczkę, ciąże, laktację. Podczas wizyty w Skin Care zostanie przeprowadzany szczegółowy wywiad, który pozwoli je wykluczyć.