Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg mezoterapii pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów nie tylko na skórze twarzy i ciała – może być zastosowany także na skórę głowy. Kiedy warto się na niego zdecydować?

Mezoterapia skóry głowy i włosów
Mezoterapia Poznań to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednio dobranych do potrzeb klienta substancji aktywnych.

Najczęściej stosowana jest mezoterapia igłowa, która wykorzystuj igły ze strzykawkami, za pomocą których można dostarczyć substancje tam, gdzie nie docierają zwykłe kosmetyki, czyli do najgłębszych warstw skóry.

Zabieg mezoterapii igłowej przynosi również bardzo dobre rezultaty na skórze głowy – wybierany jest zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Kiedy polecana jest mezoterapia igłowa skóry głowy?
Wśród głównych wskazań do zabiegu mezoterapii skóry głowy znajdują się przede wszystkim:
• pogorszona kondycja włosów
• nadmierne wypadanie włosów – łysienie

Mezoterapia głowy Poznań pozwala na dostarczenie do mieszków włosowych cennych składników, w tym między innymi witamin i minerałów, a także substancji zapobiegających wypadaniu jak minoksydyl, osocze bogatopłytkowe.

To zabieg rekomendowany dla każdej osoby, która pragnie zadbać o swoje włosy – zarówno poprawić ich wygląd i zmniejszyć nadmierne wypadanie, jak również w celach profilaktycznych.

Mezoterapia igłowa skóry głowy Poznań – na czym polega ten zabieg?
Podobnie jak mezoterapia igłowa innych partii ciała, mezoterapia igłowa skóry głowy jest zabiegiem polegającym na ostrzykiwaniu określonego obszaru z wykorzystaniem określonych substancji aktywnych. Nakłucia powstające podczas zabiegu są mało bolesne, dlatego znieczulenie nie jest koniczne.

Najlepsze rezultaty można uzyskać w przypadku wykonania serii zabiegów.

Skuteczna mezoterapia igłowa skóry głowy Poznań – wybierz zabieg w klinice medycyny estetycznej Skin Care Clinic w Poznaniu!

Zarezerwuj wizytę !

rezerwuj wizytę