Kwas hialuronowy

Powiększanie ust Poznań – czego możesz się spodziewać po tym zabiegu?

Zbyt cienkie, za małe, niesymetryczne – takie usta można powiększać i modelować, aby nadać im pożądany wygląd. Mało inwazyjny zabieg bazujący na kwasie hialuronowym pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów widocznych od zaraz!

Kwas hialuronowy w powiększaniu ust
HA, czyli kwas hialuronowy jest jednym z wszechstronnych związków stosowanych podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej. Również używany jest on do powiększania ust, by natychmiast poprawić ich wygląd.

Kwas hialuronowy jest specyfikiem bezpiecznym, który daje bardzo dobre rezultaty utrzymujące się nawet przez ponad rok po wykonaniu zabiegu.

Zabieg bazujący na kwasie hialuronowym pozwala na uzyskanie poniższych efektów:

• powiększa usta
• wyrównuje asymetrię ust
• unosi opadające kąciki ust
• nadaje ustom utraconą objętość
• podkreśla granicę czerwieni wargowej
• poprawia poziom nawilżenia ust

Modelowanie i powiększanie ust Poznań – zapraszamy do skorzystania z zabiegu w klinice Skin Care Clinic Poznań!

Na czym polega zabieg powiększania ust?
Zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest szybki, bezpieczny i mało inwazyjny. Poprzedzony jest on konsultacją ze specjalistą medycyny estetycznej, który uzgadnia z pacjentką oczekiwane rezultaty zabiegu, na podstawie których dobiera właściwą ilość kwasu hialuronowego.

Następnie powiększanie ust polega na wykonaniu znieczulenia miejscowego – stosuje się wtedy takie same specyfiki znieczulające jak w stomatologii. Potem następuje wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w głąb ust. Stosowana jest wtedy specjalna kaniula z cienką igłą.

Bezpośrednio po zabiegu usta mogą być tkliwe i lekko opuchnięte. Objawy te zwykle znikają do 2 dni. Powiększanie ust nie wymaga żadnej rekonwalescencji ze strony pacjentki. Można od razu powrócić do normalnych aktywności.

Rezultaty zabiegu utrzymują się w przedziale od 6 do 18 miesięcy, najczęściej około roku.

Modelowanie i powiększanie ust Poznań – z zabiegu prowadzonego przez najlepszych specjalistów skorzystasz w klinice medycyny estetycznej Skin Care Clinic Poznań!

Zarezerwuj wizytę !

rezerwuj wizytę