Infuzja Tlenowa Poznań

infuzja tlenowa poznań

Infuzja tlenowa. Nasyć swoją skórę tlenem.

Tlen to drogocenny pierwiastek, który jest niezbędny do życia. Jego dobroczynne właściwości doceniła także kosmetologia i medycyna estetyczna. Zabieg infuzji tlenowej to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, która poleca na dostarczeniu aktywnego tlenu, a także innych substancji aktywnych wprost w skórę.

Młodsza skóra bez widocznych niedoskonałości – taki efekt może dać infuzja tlenowa Poznań to miasto, gdzie również można z niej skorzystać. By osiągnąć najlepszy efekt, zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki!

Zarezerwuj wizytę !

rezerwuj wizytę

Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa to zabieg, który ma na celu wtłoczenie do skóry czystego tlenu. Dodatkowo, towarzyszyć mu mogą inne składniki aktywne, aby uzyskać wtedy jeszcze lepsze rezultaty, między innymi kwas hialuronowy, witaminy i minerały, ekstrakty roślinne czy peptydy.

Zabieg infuzji tlenowej jest nieinwazyjną i bezbolesną procedurą, która coraz częściej nazywana jest alternatywą dla botoksu.

Klinika Skin Care Clinic – infuzja tlenowa Poznań – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jakie efekty daje zabieg infuzji tlenowej?

Już pierwsza procedura pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów na każdym typie cery. Skoncentrowane składniki aktywne docierają tam, gdzie potrzebne są najbardziej, a aktywny tlen rewitalizuje każdą komórkę.

Ze względu na natychmiastowe efekty infuzja tlenowa bardzo często nazywana jest „zabiegiem bankietowym”, ponieważ świetnie sprawdzi się przed każdym ważnym wydarzeniem, na przykład weselem, bankietem.

Efekty zabiegu infuzji tlenowej:

  • wygładzenie zmarszczek
  • dogłębne nawilżenie skóry
  • odmłodzenie okolicy oczu
  • poprawa napięcia i elastyczności skóry
  • podniesienie owalu twarzy
  • zredukowanie worków i cieni pod oczami
  • rozjaśnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu
  • szybsze zanikanie stanów zapalnych

Infuzja tlenowa przynosi bardzo dobre efekty także wtedy, gdy wykonuje się ją na skórze głowy. Tlen w połączeniu z aktywnymi substancjami pielęgnacyjnymi wspiera prawidłową pracę skóry, regeneruje włosy i nadaje im miękkość i blask.

Skin Care Clinic – infuzja tlenowa Poznań – wybierz zabieg infuzji tlenowej w naszej klinice!

Jak wygląda zabieg infuzji tlenowej?

Zabieg infuzji tlenowej jest innowacyjną, całkowicie bezpieczną, a także nieinwazyjną metodą odmładzania skóry, który bazuje na czystym tlenie i skoncentrowanych składnikach aktywnych.

W naszej klinice Skin Care Clinic – infuzja tlenowa Poznań – prowadzona jest na bazie starannie skomponowanych koktajlów, które dobierane są indywidualnie do kondycji skóry, by nadać jej jeszcze piękniejszy wygląd.

Do zabiegu stosowane jest specjalne urządzenie, które umożliwia wtłoczenie skóry pod wysokim ciśnieniem w głębokie warstwy skóry w połączeniu z dobranymi koktajlami składników aktywnych.

Już po pierwszym zabiegu infuzja tlenem stymuluje skórę, powoduje, że jest ona lepiej dotleniona, wyciszona, odmłodzona.

Żeby uzyskać najlepsze rezultaty, warto zdecydować się na serię infuzji tlenowych. Wtedy skóra może wyglądać jeszcze piękniej – bez konieczności stosowania inwazyjnych procedur, na przykład botoksu.

Klinika Skin Care Clinic – infuzja tlenowa Poznań – zachęcamy do umówienia się na zabieg infuzji tlenowej w naszej klinice w Poznaniu!

Zarezerwuj wizytę !

rezerwuj wizytę