Paznokcie Poznań

Modne i trwałe – paznokcie żelowe i hybrydowe

Chcesz nadać swoim paznokciom stylowy wygląd? Skorzystaj z nowoczesnych metod manicure, który pozwalają na nadanie im estetycznego efektu nawet na kilka tygodni i wyczarowanie na nich wyjątkowych wzorów!

Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć pięknie zdobione paznokcie Poznań to wiele gabinetów, w których można skorzystać z profesjonalnego manicure, by dłonie mogły prezentować się wtedy jeszcze piękniej.

Do dyspozycji jest szeroka gama różnych metod przedłużania i zdobienia paznokci. Dzisiaj klientki najczęściej decydują się na paznokcie żeloweoraz na paznokcie hybrydowe Poznań oraz nasza klinika Skin Care Clinic to miejsce, gdzie także można je wykonać.

Skin Care Clinic – paznokcie Poznań – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Paznokcie żelowe Poznań – idealny kształt

Manicure żelowy to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych tipsów. Dzięki specjalnym żelom możliwe jest ukształtowanie płytki paznokciowej tak, aby idealnie pasowała do kształtu naturalnego paznokcia, a przy tym spełniała życzenia klientki.

Piękny efekt manicure żelowego można zachować nawet na ponad miesiąc! Paznokcie prezentują się wtedy naturalnie i mogą być zdobione na różne sposoby, na przykład z wykorzystaniem lakierów hybrydowych i różnych dekoracji – brokatów, pyłków, naklejek, szablonów.

W naszej klinice Skin Care Clinic – paznokcie Poznań – możemy wykonać efektowny manicure na bazie paznokci żelowych doskonały na każdą okazję, aby Twoje dłonie mogły wyglądać zachwycająco.

Skin Care Clinic – paznokcie żelowe Poznań – z nami Twoje dłonie będą prezentowały się jeszcze piękniej. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszą manicurzystką!

Paznokcie hybrydowe Poznań – trwałość nawet na 2 tygodnie

Manicure hybrydowy to bardzo dobra alternatywa dla zwykłego manicure wykonanego z użyciem klasycznych lakierów do paznokci. Specjalne lakiery hybrydowe, które wymagają utwardzenia pod światłem lampy UV, tworzą na paznokciach znacznie trwalsze zdobienia, które mogą być nieskazitelne nawet przez ponad 2 tygodnie!

Manicure hybrydowy – zalety:

  • wyjątkowa trwałość w porównaniu ze zwykłymi lakierami
  • podwyższona odporność na czynniki zewnętrzne
  • znacznie więcej metod zdobień do wyboru
  • można wykonać na własnej płytce lub na paznokciach żelowych, tipsach
  • oszczędność czasu – wystarczy jeden manicure na kilka tygodni

W naszej klinice Skin Care Clinic także wykonujemy paznokcie hybrydowe Poznań to miasto, w którym jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. To tutaj możemy przygotować dla Ciebie modny manicure doskonały do pracy, ale również na przyjęcia i ważne wydarzenia, na przykład manicure weselny.

Do wykonania manicure hybrydowego stosujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty uznanych marek, dzięki czemu możemy zapewnić tak dobre efekty. Wykonujemy manicure w różnych stylach. Nasze manicurzystki stale śledzą najnowsze trendy, aby przygotowywać efektowne stylizacje paznokci w pełni odpowiadające naszym klientkom.

Skin Care Clinic – paznokcie Poznań – paznokcie hybrydowe, paznokcie żelowe Poznań – zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie!