Lifting Rzęs Poznań

Lifting, laminowanie i botoks rzęs. Zachwycaj spojrzeniem!

Profesjonalne zabiegi stylizacji rzęs pozwalają na nadanie spojrzeniu wyjątkowej głębi – bez konieczności stosowania tuszu oraz sztucznych rzęs. Teraz z takich procedur można skorzystać także w naszej klinice!

Twoje rzęsy są cienkie i jasne, dlatego musisz zawsze stosować masakrę, aby poprawić naturę? A może są proste i nie wyglądają zbyt kobieco? Dzisiaj jest rozwiązanie – stylizacja rzęs pozwoli na nadanie im zachwycającego wyglądu na długi czas.

By oprawa oczu mogła wyglądać jeszcze piękniej, powstały zabiegi liftingu, laminowania oraz botoksu rzęs, które mogą sprawić, że włoski będą jeszcze bardziej gęste, długie i ciemniejsze.

Skin Care Clinic – lifting rzęs Poznań, laminowanie rzęs Poznań, botoks rzęs Poznań – zachęcamy do skorzystania z tych usług w naszej klinice!

Stylizacja rzęs w klinice Skin Care Clinic.

Aby pomóc naszym klientkom w uzyskaniu jeszcze piękniejszego wyglądu, klinika Skin Care Clinic z Poznania wprowadziła do oferty usługę stylizacji rzęs.

Prowadzone przez nas zabieg wykonują wykwalifikowane, doświadczone stylistki, które pracują z wykorzystaniem najlepszych materiałów. To gwarancja bezpieczeństwa i optymalnych rezultatów.

W naszej klinice można skorzystać z poniższych zabiegów stylizacji rzęs:

  • lifting rzęs Poznań
  • botoks rzęs Poznań
  • laminowanie rzęs Poznań

Na czym dokładnie polegają powyższe zabiegi stylizacji rzęs? Sprawdź teraz i wybierz taką, która będzie mogła dać najlepsze efekty!

Lifting rzęs Poznań.

Lifting to popularny zabieg polegający na odmłodzeniu skóry przez jej uniesienie. Na podobnej zasadzie działa lifting rzęs Poznań to miasto, gdzie także można z niego skorzystać.

Zabieg liftingu rzęs polega na ich uniesieniu oraz podkręceniu u nasady, dzięki czemu wydają się jeszcze dłuższe, a oko wydaje się na jeszcze większe. Do zabiegu stosuje się specjalne wałeczki, na które nakręca się rzęsy. Stosowane podczas tej procedury preparaty utrwalają uzyskany efekt.

Wraz z liftingiem rzęs można wykonać także ich koloryzację. To bardzo dobry wybór dla rzęs o jaśniejszych kolorach. W tym przypadku na rzęsy nakłada się bezpieczne farby, które nadają im efektowny ciemny, głęboki kolor, dlatego też włoski wyglądają wtedy na jeszcze bardziej gęste i wyraziste.

W naszej klinice Skin Care Clinic – lifting rzęs Poznań – wykonujemy zabieg na bazie najlepszych produktów, by uzyskać idealne efekty na długi czas.

Rzęsy są podkręcone nawet na ponad 4 tygodnie, dlatego można wtedy zapomnieć o tuszu i zalotce.

Skin Care Clinic – lifting rzęs Poznań – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Laminowanie rzęs Poznań.

Laminowanie rzęs to zabieg stylizacji, który coraz częściej wybierany jest zamiast przedłużania rzęs. To nowoczesna procedura, za pomocą której można nadać włoskom efektowny wygląd – bez konieczności doczepiania do nich sztucznych rzęs.

Laminowanie rzęs, które nazywane jest także keratynowym liftingiem rzęs, to zabieg podobny do klasycznego liftingu rzęs, przy czym pozwala on na jeszcze trwalsze i bardziej efektowne uniesienie i podkręcenie włosków, a przy tym także ich dogłębne nawilżenie i odżywienie.

Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne preparaty, które jednocześnie utrwalają efekt stylizacji, a przy tym także powodują, że rzęsy są intensywnie pielęgnowane. To zatem zabieg 2 w 1, który nie tylko poprawia wygląd oprawy oczu, ale dodatkowo dba o rzęsy, aby mogły być jeszcze zdrowsze.

Preparaty stosowane do laminowania zawierają w sobie keratynę, a także inne wartościowe składniki pielęgnujące, dzięki czemu dogłębnie dbają o rzęsy.

Zabieg laminowania rzęs polega na odpowiednim zabezpieczeniu okolicy oczu – górnych i dolnych powiek. Następnie rzęsy także nakręcane są na specjalne wałeczki, które kładzione są na górnych powiekach. Kolejny krok to pokrycie rzęs preparatem do laminowania. Po jego zaschnięciu rzęsy mogą być także poddane koloryzacji, by nadać im ciemniejszy kolor. Na koniec nakłada się preparat zawierający keratynę.

W porównaniu do zabiegu liftingu rzęs ich laminowanie daje efekty widoczne nawet przez okres 6-8 tygodni.

Skin Care Clinic –laminowanie rzęs w Poznaniu – zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Botoks rzęs Poznań.

Doskonałym wyborem dla kobiet, które chciały zadbać o swoje rzęsy, będzie także botoks rzęs. To zabieg, który koncentruje się na regeneracji włosków i polecany jest przede wszystkim wtedy, gdy są one osłabione, wypadające i wymagają wzmocnienia.

Botoks na rzęsy nie ma nic wspólnego z botoksem stosowanym na twarz. Zabieg polega na wykorzystaniu profesjonalnych odżywek, które nakładane są na włoski, aby natychmiast nadać im piękniejszy wygląd. Preparaty te bazują na naturalnych olejkach, a także zawierają keratynę, kolagen i inne wartościowe składniki, które intensywnie pielęgnują rzęsy od nasady aż po same końce.

Zabieg ten może być także połączony z koloryzacją rzęs – dzięki zawartym w odżywce do botoksu składnikom można utrwalić pigmenty we włoskach, by efekt farbowania mógł utrzymać się na jeszcze dłuższy czas.

Skin Care Clinic – botoks rzęs, lifting rzęs oraz laminowanie rzęs Poznań – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!