Terapia peptydowa Aquashine

Terapia peptydowa Aquashine

Ekskluzywna głęboka mezoterapia peptydowa Aquashine, to zestaw produktów zawierających w swoim składzie unikalny opatentowany kompleks peptydów biomimetycznych.

W skład gamy produktów Aquashine wchodzę 3 preparaty, których zadaniem jest nawilżenie, regeneracja skóry,  dostarczenie składników budulcowych i odżywczych, niwelowanie oznak starzenia oraz wyrównanie kolorytu.

Głównym składnikiem produktów gamy Aquashine jest  nieusieciowany kwas hialuronowy, poza tym wspomniany wcześniej kompleks peptydowy oraz kompleks odżywczy – składający się z  kwasów nukleinowych aminokwasów, witamin i  koenzymów.

Substancje aktywne  użyte w produktach Aquashine są odpowiednio dobrane w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.

Aquashine – nawilżenie i rewitalizacja. Preparat doskonale nawilża skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki bardzo wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego. Dodatkowo zawarte w nim peptydy biomimetyczne stymulują procesy naprawcze w skórze, a także syntezę substancji budulcowych takich jak elastyna i kolagen.

Aquashine BR – rozjaśnienie przebarwień. Preparat działa rozjaśniająco, wyrównuje koloryt, redukuje przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Reguluje proces syntezy melaniny w skórze i zapobiega hiperpigmentacji. Dodatkowo działa stymulująco i przewraca właściwy poziom nawilżenia komórek skóry.

Ostatni produktem z gamy Aquashine jest

Aquashine BTX –  którego głównym zadaniem jest redukcja i wygładzenie zmarszczek mimicznych. Rozluźnia włókna mięśniowe w skórze wykazując działanie podobne do botoksu, ale bez efektu porażenia mięśni, jest świetną alternatywą dla osób które  nie mogą korzystać z toksyny botulinowej lub chcących utrzymać efekt botoksu jak najdłużej. Twarz wygląda świeżo, skóra jest napięta i dobrze nawilżona.

Przeciwskazania do stosowania preparatów Aquashine nie różnią się od przeciwskazań do wykonania tradycyjnej mezoteprapii igłowej są nimi głównie alergie, infekcje w obrębię obszaru zabiegowego, choroby przewlekłe w tym autoimmunologiczne, choroby tarczycy, nowotwory, nieunormowana cukrzyca. Zabiegu nie wykonuje się także w okresie ciąży i laktacji.

Podkuty z gamy Aquashine można stosować w terapiach łączonych, w zależności od celu który chcemy osiągnąć. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach ok. miesiąca, w zależności od użytego preparatu. W Skin Care dobierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni protokół zabiegowy.