Stylizacja paznokci

Manicure Poznań

Manicure bez poprawek nawet przez kilka tygodni!

Klasyczny manicure wykonany zwykłymi lakierami do paznokci może przestać wyglądać atrakcyjnie już po paru dniach. Właśnie dlatego w naszej klinice oferujemy usługi manicure na bazie produktów gwarantujących znacznie lepszą trwałość!

Dłonie są wizytówką, która wiele mówi o tym, jak o siebie dbamy. Atrakcyjnie wyglądające paznokcie są zwieńczeniem stylowego wyglądu. Dzisiaj nowoczesny manicure może zdobić dłonie nawet przez parę tygodni.

Gdy chcesz wykonać tak manicure Poznań i nasza klinika to sprawdzony kierunek – to właśnie u nas na klientki czekają doświadczone manicurzystki, a także najnowocześniejsze produkty do manicure, by efekt nie tylko był piękny, ale także trwały.

Klinika Skin Care Clinic – manicure Poznań – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na manicure żelowyi manicure hybrydowy Poznań!

Aby nadać paznokciom odpowiedni kształt – manicure żelowy Poznań

Nie zawsze płytka paznokciowa prezentuje się estetycznie. Paznokcie mogą być bardzo krótkie, nierówne. Dodatkowo, powszechnym problemem jest kruchość i łamliwość paznokci.

W takim przypadku najlepszym wyborem będzie manicure żelowy Poznań jest miastem, gdzie można wykonać to między innymi u nas.

Manicure żelowy polega na przedłużeniu paznokcia z wykorzystaniem specjalnych żelów budulcowych. To specjalne preparaty, które pozwalają na dowolne ukształtowanie płytki i nadanie jej naturalnego wyglądu. Stanowią zatem bardzo dobrą alternatywę dla klasycznych tipsów.

Paznokcie żelowe mogą prezentować się świetnie nawet przez około 4-5 tygodni, dlatego na pewno sprawdzą się wtedy, gdy nie masz zbyt dużo czasu na częste wizyty w gabinecie manicurzystki.

Klinika Skin Care Clinic – manicure Poznań – zapraszamy na manicure żelowy!

Aby ozdobić paznokcie na długi czas – manicure hybrydowy Poznań

Paznokcie żelowe, ale również naturalną płytkę paznokcia można przyozdobić na wiele sposobów. Aby efekt był trwały, warto zdecydować się na manicure hybrydowy Poznań to wiele gabinetów, gdzie można go wykonać. Decydując się na Skin Care Clinic, możesz mieć pewność, że Twoje paznokcie znajdują się w dobrych rękach!

Manicure hybrydowy to specjalna metoda malowania i zdobienia paznokci, która polega na wykorzystaniu lakierów hybrydowych. W porównaniu do zwykłych lakierów wymagają one wykonania dodatkowego kroku – utwardzenia ich pod lampą UV. Dzięki temu lakiery hybrydowe uzyskują wyjątkową trwałość, która nie jest osiągalna dla zwykłych lakierów.

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy może zdobić paznokcie nawet przez ponad 2 tygodnie. To zatem najlepsza propozycja dla tych kobiet, które nie lubią częstego malowania paznokci i poszukują sposobu na to, aby mogły one wyglądać ładnie na jeszcze dłużej.

W naszej klinice Skin Care Clinic manicurzystki pracują wyłącznie na najwyższej jakości produktach dedykowanych do manicure hybrydowego. Dysponujemy także bogatą gamą zdobień.

Klinika Skin Care Clinic – manicure Poznań – wykonujemy manicure hybrydowy, manicure żelowy Poznań – zapraszamy serdecznie do umówienia się na wizytę!