Kwas hialuronowy

Sposoby na piękne usta w gabinecie medycyny estetycznej

O piękne usta możne zadbać również w gabinecie medycyny estetycznej. Z jakich zabiegów warto wtedy skorzystać, by cieszyć się ich efektownym wyglądem?

Powiększanie i modelowanie ust
To jeden z najpopularniejszych zabiegów dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej. Powiększanie ust oraz ich modelowanie to zabieg bazujący na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, który jest naturalnym związkiem występującym w tkankach skórnych – odpowiada on za ich nawilżenie i jędrność.

Zabieg pozwala na nadanie ustom pożądanego kształtu oraz objętości. Również redukuje asymetrię pomiędzy wargami, opadające kąciki ust, akcentuje granicę pomiędzy skórą a czerwienią wargową i poprawia poziom nawilżenia ust.

Modelowanie ust i powiększanie ust Poznań – zabieg wykonasz w naszym gabinecie Skin Care Clinic w Poznaniu!

Korygowanie bruzd nosowo-wargowych
Bruzdy nosowo-wargowe to wgłębienia, które tworzą linie sięgające od podstawy nosa do kącików ust. Najczęściej pojawiają się jako efekt starzenia się skóry i widoczne są u kobiet dojrzałych.

Taki defekt można korygować z wykorzystanym różnego rodzaju zabiegów, w tym między innymi przez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, mikronakłuwanie Dermapen, zabiegi laserowe, a także zabiegi służące do zagęszczania skóry.

Medycyna estetyczna Poznań – umów się na zabieg do kliniki Skin Care Clinic Poznań, aby wybrać najlepszą procedurę w celu likwidacji bruzd nosowo-wargowych!

Usuwanie bruzd „marionetki”
Zmarszczki, które nazywane są także bruzdami „marionetki” to problem także dotykający starzejącej się skóry. To fałdki, które tworzą się pomiędzy policzkami a brodą, gdy dochodzi do zwiotczenia skóry.

Bruzdy „marionetki” można zlikwidować. W tym celu najczęściej wykorzystuje się kwas hialuronowy, który wstrzykiwany jest w bruzdy, a także pod postacią nici. Dzięki takim zabiegom można skutecznie zlikwidować zmarszczki tego typu i nadać twarzy młodzieńczy wygląd.
Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy Poznań – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Skin Care Clinic Poznań!