tsdd
Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna Poznań – trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej

Zabieg modelowania sylwetki przez lipolizę iniekcyjną pozwala na skuteczne usunięcie nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Dzięki temu profesjonalnemu zabiegowi medycyny estetycznej można cieszyć się wyjątkowymi rezultatami!

Czym jest lipoliza iniekcyjna?
Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest jedną z procedur modelowania sylwetki dostępnej w gabinetach medycyny estetycznej. Celem zabiegu jest lipoliza, czyli rozpad tkanki tłuszczowej. Efekt ten osiąga się poprzez iniekcje, czyli nakłuwanie skóry oraz wstrzykiwanie w nią substancji powodujących rozbicie komórek tłuszczu.

Ze względu na przebieg zabiegu lipoliza iniekcyjna Poznań zaliczana jest często do mezoterapii igłowej.

Lipoliza iniekcyjna jest bardzo dobrą alternatywą dla inwazyjnego zabiegu odsysania tłuszczu dostępnego w gabinetach chirurgii plastycznej. Jest mało inwazyjna, a przy tym znacznie bezpieczniejsza, a efekty, jakie można z nią uzyskać, są równie atrakcyjne.

Wymodeluj sylwetkę – lipoliza iniekcyjna Poznań – zapraszamy do gabinetu Skin Care Clinic w Poznaniu!

Kiedy warto zdecydować się na lipolizę iniekcyjną?
Zabieg lipolizy iniekcyjnej rekomendowany jest dla każdej osoby, która chciałaby skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. Procedura ta polecana jest między innymi na:

• fałdki na brzuchu
• szerokie uda i biodra
• tłuszcz na pośladkach
• fałdy na plecach
• poduszeczki tłuszczu przy pachach
• podwójny podbródek
• otłuszczony kark
• ginekomastię męską

Lipoliza iniekcyjna Poznań – przebieg zabiegu i jego efekty
Procedura lipolizy iniekcyjnej jest podobna do mezoterapii igłowej, czyli polega na wstrzykiwaniu w tkankę wybranych partii ciała odpowiednich substancji aktywujących lipolizę – rozpad tkanki tłuszczowej.

Zabieg nie jest bolesny, ale można zastosować specjalne kremy znieczulające, które redukują dolegliwości pojawiające się podczas iniekcji.

Rezultaty nie są widoczne od razu. Najczęściej pierwsze z nich zauważalne są po paru tygodniach, gdy dochodzi do lipolizy i usunięcia tkanki tłuszczowej z organizmu. Efekty są trwałe!

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Zazwyczaj to od 2 do 3 procedur prowadzonych co 3-4 tygodnie.

Lipoliza iniekcyjna Poznań – zabieg wykonasz w klinice Skin Care Clinic w Poznaniu!