Pielęgnacja twarzy

Dermapen. Na czym polega zabieg i jakie są jego efekty?

Redukcja zmarszczek, blizn, rozszerzonych porów, zwiotczeń, ale również cellulitu i wypadających włosów – Dermapen to wszechstronne urządzenie używane podczas wielu zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Co warto o nim wiedzieć?

Czym jest Dermapen?
Dermapen to nazwa urządzenia do prowadzenia zabiegów medycyny estetycznej polegających na mezoterapii igłowej skóry. Także jest to nazwa procedur, jakie wykonuje się z tego typu sprzętem.

Urządzenie Dermapen posiada formę podobną do długopisu. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie serii mikronakłuć skóry pulsującymi igłami w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm głębokości.
W urządzeniu stosuje się jednorazowe igły, dzięki czemu prowadzone z nim zabiegi są sterylne i bezpieczne.

Zabieg Dermapen Poznań – z procedury skorzystasz również w klinice medycyny estetycznej Skin Care Clinic w Poznaniu!

Wskazania do zabiegu z urządzeniem Dermapen
Dermapen to urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które ze względu na swoje działanie może być używane do nakłuwania skóry na twarzy, ciele, a nawet na głowie.

Najczęściej zabieg Dermapen Poznań wykorzystywany jest przy poniższych problemach skórnych:

• nadmierne zwiotczenie skóry
• płytkie i średnio głębokie zmarszczki
• rozszerzone pory
• blizny, w tym blizny potrądzikowe
• cellulit
• rozstępy
• nadmierne wypadanie włosów

Jakie efekty daje zabieg Dermapen?
Zabieg Dermapen Poznań jest zatem uniwersalny i przy tym wysoce skuteczny. Poprzez wykonanie mikronakłuć skóry wpływa on na jej naturalną biorewitalizację.

Dermapen pobudza skórę do wytwarzania większej ilości kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za jej młody wygląd. Miejscowe, kontrolowane uszkodzenie skóry powoduje też, że łatwiej znikają z niej różnego rodzaju niedoskonałości, które mogą być trudne do usunięcia z wykorzystaniem zwykłych kosmetyków.

Ponadto, zabieg Dermapen wspomaga także skuteczność innego rodzaju zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej – poprawia wchłanianie substancji aktywnych.

Skorzystaj z zabiegu Dermapen Poznań – umów się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej Skin Care Clinic w Poznaniu!

Zarezerwuj wizytę !

rezerwuj wizytę